lg_BLOG.jpg (1614 bytes)

BLOG 2017

3.9.

Nastala nová situace
V čem nastala nová situace? V pohledu na globální a na velkou válku. Ti, na kterých záleží, zda válka bude nebo ne, už jsou sami ohroženi, vůbec není jistý jejich osud a vědí, že by nad průběhem brzy ztratili kontrolu.
Nová situace nastala i v jiných oblastech a vyžaduje zcela jiný přístup a jiné řešení. Velký Kim v Korei předvedl svoji sílu, ale co dál? Jak by sobě a své zemi válkou přilepšil? Nic mne nenapadá a Kima asi také ne. Teď mne napadlo, že Sovětský svaz skoro zničil "suchoj zakon", u Amíků mají bouřky které asi dříve nebyly. Tak se to u nich střídá stále dokola: bouřka, bankrot, bouřka, bankrot. Civilizace je zranitelná a nevydrží naše experimenty.  
Největší drama ale proběhlo v oblasti duchovní a změnilo vše duchovní, včetně církví. Nastalo všeobecné vyhoření, svět bez inspirace, průvodců a ochránců. Nedávno jsem obnovil bojovníky a rytíře, ale velká část zase zanikla. Koho vrátit zpět, co obnovit, aby svět zase fungoval? Uvidíme.
Každý řešení zná, ale je zde trvalá snaha nadnárodních společností udržet člověka v otroctví. Osvobození bude spojeno s podporou střední vrstvy.
Stále jsem opakoval, že si přeji peníze a lásku, tak se mne ujal Dragon. Cosi jsme řešili, ale ke zlepšení nedošlo a navíc je to velmi akční směr, nic pro mne, tak jsem se zase vrátil k Přirozené víře. Přišla Mata Hari, můj průvodce, držela mne za ruku, tak jsem se zklidnil a usnul. Nejlépe je mezi svými.